Hamaki Amazonas

Hamaki i fotele hamakowe Amazonas

 Amazonas to wiodący producent brazylijskich hamaków, którego produkty odznaczają się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Jego doświadczenie sięga aż 1995 roku, co świadczy o sile i pozycji tej marki w świecie hamaków.

Szczególnym segmentem w ofercie Amazonas są hamaki turystyczne, które konstrukcyjnie na tle konkurencji rozwijają się o wiele szybciej. Co je wyróżnia? Wykonanie z ultra lekkiego i bardzo mocnego materiału, który nie pochłania wilgoci oraz takie gadżety jak moskitiery, daszki przeciwdeszczowe czy bezwonne środki odstraszający różnego rodzaju owady, którym jest nasączony materiał hamaka. Hamaki podróżnicze Amazonas z pewnością sprostają nie tylko amatorom survivalu ale przede wszystkim profesjonalistom planującym podróż w odległe zakamarki globu.

Kolejny mocno rozwinięty segment Amazonas to fotele hamakowe, rozpoznawane również pod nazwą fotele brazylijskie lub poprostu wiszące. Fotele produkowane są w różnych kolorach (pasiastych jak i jednolitych) i rozmiarach (od jednoosobowego do jednego z największych na rynku Brasil Gigante). Fotele te są alternatywą dla hamaka i z pewnością przypadną do gustu osobą preferującym siedzący lub półleżący sposób relaksu. Doskonale sprawdzą się w aranżacjach ogrodowych jak i w modnym salonie lub pokoju wypoczynkowym.

Amazonas wyspecjalizował się również w produkcji hamaków i foteli dla dzieci i niemowląt, które zdobywają coraz większą popularność ze względu na swoje wszechstronne wykorzystanie: poza oczywistą zabawą można w nich odpocząć, poczytać książkę a nawet pozwolić sobie krótką drzemkę :) Hamaki wykorzystywane są również w rehabilitacji dzieci i mają pozytywny wpływ na rozwój psychoruchowy i zmysł równowagi. Hamaczki dla niemowląt będą zdecydowanie pomocne w usypianiu i uspokojeniu malucha.

W końcu musimy wymienić grupę produktów, dzięki którym marka Amazonas zdobyła swoją popularność, oczywiście mowa o tradycyjnych brazylijskich hamakach. Producent proponuje je w opcji z drążkiem i bez drążka, jednoosobowe, dwuosobowe i rodzinne. Podobnie jak w przypadku foteli, mamy do wyboru hamaki wykonane z różnego rodzaju materiałów: bawełny, bawełny z domieszkami materiałów syntetycznych i tworzywa EllTex opatentowanego przez Amazonas, które jest odporne na promienie słoneczne, wilgoć i inne czynniki zewnętrzne.

Jak widać marka ta proponuje dosyć duży wybór produktów i pomimo różnych potrzeb i gustów klienci nie powinni mieć większego problemu ze znalezieniem odpowiedniego dla siebie hamaka.

Całość oferty jest oczywiście dopełniona ofertą stojaków hamakowych wykonanych z drewna lub stali, oraz akcesoriów montażowy.