Hamaki jednoosobowe

Hamak jednoosobowy

Hamaki jednoosobowe to doskonałe rozwiązanie dla osób lubiących wypoczywać w pojedynkę, czasem odpoczynek w samotności przynosi najlepsze efekty. Hamak jednoosobowy ze względu na nieduże rozmiary ma jedną ogromną zaletę, można go zawiesić na małej przestrzeni, wszędzie tam, gdzie większe modele się nie zmieszczą. W ofercie naszego sklepu posiadamy markowe hamaki jednoosobowe różnego rodzaju i w wielu kolorach do wyboru, zarówno ogrodowe jak i do wnętrz.


Hamaki jednoosobowe - kiedy sprawdzą się lepiej

Hamak jednoosobowy będzie idealnym wyborem jeśli lubisz wypoczywać w samotności lub nie posiadasz wystarczającej ilości miejsca na zawieszenie większego hamaka. W większych modelach aby wspólnie wypocząć należy przybrać odpowiednią pozycję i położyć się nogami do środka, nie wszystkim odpowiada taka gimnastyka - wtedy lepiej kupić dwa hamaki pojedyncze. Mniejszy czasem oznacza więcej możliwości bowiem zmieści się nawet w małych wnętrzach lub pomiędzy drzewami, które są od siebie oddalone w niewielkiej odległości. Jeśli planujesz zabierać hamak na weekendowe wypady poza miasto lub do parku to jednoosobowy model będzie łatwiejszy do spakowania, oczywiście za sprawą mniejszych gabarytów po schowaniu do pokrowca.

Mimo mniejszych rozmiarów hamaki te są bardzo wygodne, można w nich komfortowo spędzić czas i zrelaksować się.

Hamak jednoosobowy - bardzo wytrzymały i nie tak mały jak się wydaje

Nasze hamaki pojedyncze są skonstruowane tak aby zapewnić maksymalny komfort i bezpieczeństwo nawet dużym i wysokim osobom.

Dopuszczalne obciążenie takiego modelu nie wynosi mniej niż 100kg a najczęściej wacha się pomiędzy 120kg a 150 kg. Średnia długość wynosi od 250cm do nawet 300cm, w zależności od tego czy jest to hamak klasyczny czy z drążkiem. Szerokość tkaniny ma wymiary od 100cm do 140 cm. Jak widać nie są to mikroskopijne modele przeznaczone dla maluchów a pełnowymiarowe, wygodne hamaki dla osoby dorosłej. Często mogą zabrać na pokład niedużego pasażera na gapę, oczywiście jeśli nie zostanie przekroczone dopuszczalne obciążenie.