Hamaki turystyczne

Hamak turystyczny

Hamaki turystyczne cechują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne ale również łatwością i szybkością montażu i demontażu. Duże znaczenie ma również ich rozmiar po spakowaniu, na ekstremalnej wyprawie nie ma mowy o nadbagażu. W naszej ofercie posiadamy serię hamaków turystycznych La Siesta, Amazonas Ultra Light i Ticket To The Monn wykonanych z ultra lekkiego materiału używanego w produkcji spadochronów. Nylon Trilobal cechuje się niską wagą i bardzo dużą wytrzymałością na obciążenia.


Hamaki podróżne

Hamaki podróżne to doskonały pomysł na nocleg lub odpoczynek podczas pieszych wędrówek po górach i lesie, ale nie tylko. Hamaki cieszą się coraz większą popularnością wśród osób uprawiających najróżniejsze dyscypliny sportowe, które wymagają pokonywanie długich dystansów lub nocowania na łonie natury. W odróżnieniu od namiotu, hamak można spakować nawet do małego plecaka i cieszyć się z komfortowego wypoczynku. Hamaki są wykorzystywane również na jachtach i statkach, nie ma ograniczeń, wystarcza tylko dwa stabilny punkty mocowania. A jeśli lot się opóźnia to można się pokusić o rozłożenie hamaka na lotnisku.

Hamaki survivalowe

Hamaki survivalowe są coraz częściej obowiązkową pozycją na liście rzeczy potrzebnych podczas biwakowania i kempingu. Nie ma nic lepszego od relaksu w hamaku na świeżym powietrzu. Dodatkowe akcesoria dostosują hamak do warunków klimatycznych, w ofercie sklepu posiadamy daszki przeciwdeszczowe, siatki chroniące przed owadami i wkłady termiczne. Hamak z dodatkowymi akcesoriami może posłużyć zarówno zimą jak i latem, również w warunkach tropikalnych. Większość modeli po poluzowaniu sznurów na obu końcach może posłużyć jako koc plażowy lub piknikowy.

Hamaki występują w różnych rozmiarach, wzorach i kolorach. Bez problemu można go dopasować do otoczenia, w którym będzie służył lub nawet się zakamuflować. Nie wszystkie hamaki turystyczne posiadają w zestawie akcesoria do zawieszenia, należy zwrócić na to uwagę przed zakupem.

Hamak turystyczny to również ciekawy pomysł na prezent dla miłośnika survivalu i osoby aktywnie spędzających czas.