Hamaki ze stelażem

Hamak ze stelażem

Szukasz hamaka ze stelażem? Jesteś w dobrym miejscu. Posiadamy największą ofertę gotowych zestawów hamakowych, bardzo eleganckich i wytrzymałych. Kupując w naszym sklepie gotowy zestaw, nie ryzykujesz źle dobraną wielkością stelaża i hamaka, dajemy na to gwarancję. Znajdziesz u nas hamaki ze stelażem z drewna lub metalu, różnego rozmiaru i w wielu kolorach, jesteśmy przekonani, że znajdzie odpowiedni model do swojego ogrodu. Nasze hamaki ze stojakiem są bezpieczne, oryginalne i projektowane zgodnie z  najnowszymi trendami ogrodowymi.


Hamaki ze stelażem

Hamaki w zestawie ze stelażem skierowane są dla osób ceniących sobie komfort i wygodę użytkowania, ale przede wszystkim znajdą zastosowanie tam gdzie nie ma innej możliwości zawieszenia hamaka. W ofercie posiadamy zestawy jednoosobowe, dwuosobowe i rodzinne na stojakach drewnianych lub stalowych i metalowych. Zestawy hamakowe doskonale zaprezentują się w modnym ogrodzie, nowoczesnym tarasie lub na patio czy dużym balkonie.

Hamaki ze stelażem prezentują się o wiele atrakcyjniej od tych zawieszonych pomiędzy drzewami, dzięki temu mogą stać się głównym elementem aranżacji zewnętrznych. Ogromną zaletą stelaża jest jego mobilność, można wypoczywać w hamaku w niemal dowolnym miejscu w zależności od warunków pogodowych lub indywidualnej potrzeby. Mniejsze stojaki po złożeniu można zabrać ze sobą na kemping lub wakacje, nie martwiąc się o brak drzew do zawieszenia hamaka.

Hamaki ogrodowe ze stelażem

Hamaki ogrodowe ze stelażem cechują się zwiększoną odpornością na warunki atmosferyczne (deszcz, wilgoć, pleśnie i promienie UV). Płótna hamaków zazwyczaj wykonane są z mieszanek bawełny i poliestru lub samego poliestru, który wpływa znacząco na czas schnięcia hamaka.  Stelaże, które oferujemy w naszym sklepie, są przeznaczone do użytkowania na zewnątrz, każdy jest bardzo wytrzymały i odporny na czynniki zewnętrzne. Stelaże wykonane z drewna są profesjonalnie zaimpregnowane, a stalowe posiadają specjalną powłokę, która zapobiega korozji.

W naszej ofercie można znaleźć również bawełniane hamaki ze stelażem, są mniej odporne, ale z uwagi na łatwość montażu i demontażu można je z powodzeniem użytkować w ogrodzie, w razie ulewnego deszczu łatwo i szybko można hamak zdjąć ze stelaża. Ewentualnie można zaopatrzyć się w specjalny pokrowiec ochronny. Hamaki bawełniane ze stelażem są bardzo często wybierane przez naszych klientów, czysta bawełna nie stanowi przeszkody w użytkowaniu w ogrodzie, należy po prostu bardziej ją chronić.

Hamaki ze stelażem dostępne są w różnych konfiguracjach i rozmiarach, do wyboru są stelaże z drewna lub metalu, hamak można wybrać klasyczny lub z drążkiem z różnego rodzaju materiałów. Każdy hamak ze stelażem z naszej oferty idealnie sprawdzi się w ogrodzie.

Hamaki ze stelażem na balkon i taras

Z doświadczenia naszych klientów wiemy, że nie zawsze jest możliwość zawieszenia hamaka na balkonie lub tarasie. Bywa, że zarządca budynku nie pozwala na wywiercenie dziury w elewacji lub po prostu konstrukcja balkonu czy tarasu na to uniemożliwia, w takim przypadku problem rozwiąże hamak ze stelażem. Hamak ze stelażem na balkon lub taras może sprawić więcej wątpliwości przy jego wyborze, głównym ograniczeniem jest dostępna powierzchnia. W tym przypadku należy brać pod uwagę tylko wymiary stelaża, który powinien nie tylko zmieścić się na balkonie, ale również nie zabrać całej jego powierzchni.

W ofercie naszego sklepu można znaleźć małe stelaże z hamakiem, które powinny zmieścić się bez problemu na balkonie lub niedużym tarasie.

W przypadku bardzo wąskich balkonów może się sprawdzić hamak ze stelażem w formie fotela, stelaż w tym przypadku posiada znacznie mniejszą powierzchnię podstawy, jest za to wyższy.

Hamak dwuosobowy ze stelażem

Najchętniej wybieranym zestawem wypoczynkowym do ogrodu jest hamak dwuosobowy ze stelażem. Jego popularność wiąże się niewątpliwie z możliwością wylegiwania się w towarzystwie bliskiej osoby, spędzanie wolnego czasu z dugą osobą to moment, na który czekamy cały dzień lub nawet cały tydzień. Hamak dwuosobowy ze stelażem uatrakcyjni spędzanie wspólnych weekendów i wieczorów. Szerokie płótno pomieści komfortowo dwie dorosłe osoby, a duża wytrzymałość stelaża zadba o bezpieczeństwo. Dwuosobowy zestaw hamakowy sprawdzi się przede wszystkim w przydomowym ogrodzie, ale również na dużym tarasie lub na patio.

W naszej ofercie znajdziesz duży wybór hamaków dwuosobowych ze stelażem z drewna lub stali, w różnych kolorach i wykonanych z różnych materiałów.

Hamak ze stelażem - cena

Ceny hamaka ze stelażem uzależnione są w głównej mierze od jego wielkości i materiału z jakiego jest wykonany, duży hamak z drewnianym stojakiem będzie znacznie droższy od małego z metalowym stelażem. Płótno hamaka również ma wpływ na cenę, najdroższe są pikowane hamaki z drążkiem z wyściełanym materiałem, najtańsze klasyczne. Drobne detale, takie jak zdobienia, certyfikaty FSC czy opatentowane systemy zawieszenia także kształtują końcową cenę całego zestawu.

Mimo że wszystkie hamaki ze stelażem z naszej oferty są markowe, to można wyróżnić marki droższe i tańsze. Czasami kryje się za tym tylko logo producenta, ale znacznie częściej jakość i dbałość o najdrobniejsze detale, których niestety nie widać na zdjęciach produktowych.