Hamaki rodzinne XXL

Duży hamak XXL to doskonałe rozwiązanie jeśli Twoja rodzina również jest duża lub lubisz wypoczywać w towarzystwie przyjaciół. Hamaki XXL cechują się dużą wytrzymałością na obciążenia i sporą wielkością materiału, który pomieści wygodnie trzy osoby dorosłe lub rodziców z dziećmi.  Wypoczynek w hamaku w  tak dużym towarzystwie daje wiele radości i poczucia jedności, zbliża i rozgania wszystkie smutki. Jeśli szukasz dużego hamaka, to jesteś w dobrym miejscu, posiadamy ich w ofercie całkiem sporo i to różnego rodzaju.


Duże hamaki rodzinne

Szukasz dużego hamaka, który pomieści całą Twoją rodzinę? A może chcesz wypoczywać z w towarzystwie przyjaciół? Hamak, który temu sprosta musi być naprawdę duży i bardzo wytrzymały na obciążenia. W ofercie naszego sklepu oczywiście można takie znaleźć. 

To wbrew pozorom bardzo popularny rozmiar, na który decyduje się spora część naszych Klientów. Cechuje się on ogromnym miejscem przeznaczonym do leżenia, głównie dużą szerokością wynoszącą około 180 cm. Modele z drążkiem ze względu na inną konstrukcję są z reguły nieco węższe. Dopuszczalne obciążenie takiego hamaka potrafi wynieść nawet ponad 200 kg. Tak duże hamaki sprawdzą się przede wszystkim w ogrodzie, gdzie nie powinno zabraknąć miejsca na zawieszenie. Modele te posiadają wzmocnione brzegi materiału i dużą liczbę sznurów łączących, co wpływa na wytrzymałość a zarazem na bezpieczeństwo użytkowania.

Hamak XXL - ile osób się w nim zmieści?

To ile osób może zmieścić się w hamaku zależy od kilku czynników. Zawsze w pierwszej kolejności należy brać pod uwagę wytrzymałość hamaka, nie należy jej przekroczyć nawet jeśli wydaje się że jeszcze ktoś do niego się zmieści. W drugiej kolejności oczywiście znaczenie będzie miała pojemność hamaka, mniejsze modele pomieszczą dwie osoby dorosłe z dzieckiem a większe nawet 4 osoby dorosłe lub gromadkę maluchów. Istotne jest również to w jaki sposób się wszyscy ułożą w hamaku, w poprzek powinno być więcej miejsca niż wzdłuż.