Hamaki z drążkiem

Hamak z drążkiem

Hamak z drążkiem to jednej z najpopularniejszych modeli hamaka, prezentuje się bardzo elegancko i podkreśla mocno swoją obecność, ale przede wszystkim jest bardzo wygodny. Drewniane drążki dodają mu uroku i dbają o odpowiednie naprężenie materiału, czyniąc go bardziej stabilnym. Na hamaku z drążkiem łatwiej jest się położyć, zejście też nie jest niczym trudnym, bowiem płótno jest bardziej naprężone. Jeśli szukasz oryginalnego hamaka z drążkiem, to jesteś w odpowiednim miejscu. W tej kategorii znajdziesz bardzo dużo modeli w różnych kolorach, między innymi dwuosobowe i ogrodowe hamaki z drążkiem.


Hamaki z drążkiem

Hamaki z drążkiem przeznaczone są dla użytkowników, którzy szukają wygodnego mebla ogrodowego lub na wakacyjne wyjazdy i wypady poza miasto. Umieszczone po obu końcach drążki rozciągają materiał czyniąc go bardziej płaskim i naprężonym, dlatego właśnie te modele są najchętniej wybierane przez miłośników opalania. Płótno mniej poddaje się pod ciężarem użytkownika, dzięki temu materiał nie zwija się w tak zwany kokon. Hamaki z drążkiem w przeciwieństwie do tradycyjnych prezentują się bardzo elegancko nawet jeśli wiszą luźno bez obciążenia.

W ofercie sklepu posiadamy tylko sprawdzone hamaki z drążkiem takich marek jak La Siesta, Koala, Tropilex i Amazonas.

Hamak ogrodowy z drążkiem

Ten typ hamaka charakteryzuje się przede wszystkim zwiększoną odpornością na warunki panujące na zewnątrz, takie jak deszcz, wilgoć i promienie UV. Należy pamiętać że nie są to hamaki nieprzemakalne ale szybkoschnące, a dzięki szybkiemu odparowaniu wilgoci nie ma ryzyka zniszczenia materiału. Drewniane drążki bo obu stronach są impregnowane i również bardzo odporne i wytrzymałe. Można wyróżnić kilka rodzajów materiałów, z których są wykonane hamaki do ogrodu: mieszanki bawełny ze sztucznymi włóknami, poliester, olefin i akryl dralon.

Hamaki z drążkiem to dokonały pomysł na aranżację miejsca wypoczynkowego w ogrodzie, poza funkcją wypoczynkową tworzą niesamowity klimat i są ciekawą dekoracją.

Hamak dwuosobowy z drążkiem

W naszej ofercie znaleźć można bardzo duży wybór modeli dedykowanych dla dwóch osób, są one odpowiednio szerokie i posiadają zwiększoną wytrzymałość na obciążenie, tak by można w nich było bezpiecznie i wygodnie wypoczywać we dwoje. Dzięki tego typu meblom można miło spędzić czas w towarzystwie bliskiej osoby lub odpocząć razem z dziećmi czytając im książkę. Możliwości jest bardzo dużo.

Hamak 2-osobowy z drążkiem to również większy komfort nawet jeśli wypoczywasz w pojedynkę, większy rozmiar płótna daje więcej swobody podczas zmiany pozycji i mniej obaw o wypadnięcie. Warto rozważyć zakup takiego modelu nawet jeśli planujesz użytkować bez towarzystwa.

Hamak z drążkiem czy bez?

Takie pytanie pada bardzo często. Trudno na nie odpowiedzieć jednoznacznie, wśród naszych klientów są zwolennicy obu modeli. Na modelu z drążkiem leży się bardziej na płasko, co nie oznacza że materiał się w ogóle nie zapada ale zdecydowanie mniej, będzie on zatem idealny jeśli lubisz się opalać. Dla młodszych dzieci odradzamy ten model ze względu na fakt że łatwiej z niego wypaść, materiał nie tworzy tak głębokich "ścianek" bocznych jak w modelu klasycznym. Co do komfortu to na pewno oba są bardzo wygodne i nie ma sensu ich pod tym kątem porównywać.