Huśtawki dla dzieci

Huśtawki dla dzieci - domowe i ogrodowe

Szukasz bezpiecznej huśtawki dla swojego dziecka? W naszej ofercie znajdziesz markowe huśtawki różnego rodzaju, które sprawdzą się w pokoju dziecka i w przydomowym ogrodzie. Wykonane są z najlepszej jakości materiałów, bez użycia szkodliwych dla zdrowia dziecka barwników i lakierów. Huśtawka dla dziecka poza oczywistą funkcją huśtania, posiada wiele innych zalet: rozwija zmysł równowagi i koordynację ruchową, zachęca do aktywnego spędzania czasu i pomaga rozładować nadmiar energii. 


Huśtawka dla dziecka

W naszej ofercie znajdziesz huśtawki inne niż wszystkie, nietuzinkowe i stworzone zgodnie z najnowszymi trendami. Wszystkie widoczne tu huśtawki mają wspólny mianownik: huśtają się i dają szczęście dzieciom, pozostałe detale są dalekie od klasycznej huśtawki, jaką pamiętamy wszyscy z lat naszego dzieciństwa. Każda huśtawka stworzona została z myślą o najmłodszych i dopracowana w najmniejszym szczególe. Producenci zadbali również o bezpieczeństwo, huśtawki są bardzo wytrzymałe i posiadają dużą odporność na rozdarcia.

Huśtawka pokojowa dla dziecka

Huśtawka to bardzo ciekawy sposób na nowoczesną aranżację pokoju dziecięcego. W połączeniu z modnymi meblami i dodatkami stworzy bajeczną i przyjazną przestrzeń do zabawy i wypoczynku. Huśtawka w pokoju ma służyć przede wszystkim do huśtania i bujania się, ale można w niej również odpocząć, słuchając ulubionej bajki lub marząc i fantazjując. Huśtawka pokojowa powinna być zawieszona z dala od ścian i ostrych krawędzi, powinno się również dostosować wysokość zawieszenia huśtawki odpowiednio do wzrostu dziecka.

Huśtawka ogrodowa dla dziecka

Jeśli posiadasz władny ogród i dzieci to huśtawka jest tylko kwestią czasu, dzieci wcześniej czy później się o nią same upomną. Stworzenie dziecku małego placu zabaw nie jest wcale takie trudne, do szczęścia wystarczy tylko piaskownica, basenik no i oczywiście huśtawka ogrodowa. Można ją zawiesić na gałęzi drzewa, samodzielnie wykonanej konstrukcji lub na gotowym stelażu. W okresie wiosennym i letnim dzieci uwielbiają bawić się na świeżym powietrzu, huśtawka da im poczucie wolności i rozładuje nadmiar energii. Huśtawki do ogrodu powinny być wykonane z odpornych na wilgoć materiałów, te mniej odporne należy chronić przed deszczem i ściągać na noc.

Huśtawka dziecięca to doskonały pomysł na prezent dla dziewczynki lub chłopca na różnego rodzaju okazje.