Stojaki na fotel - drewniane


Drewniane stojaki na fotel wiszący, hamakowy i brazylijski.

Zawieszenie fotela do sufity w pokoju lub do gałęzi drzewa w ogrodzie nie zawsze jest takie łatwe jak by się wydawało. Bywa że w ogrodzie nie ma odpowiednich drzew lub nie ma ich w ogóle, brak też jest innych stabilnych konstrukcji na odpowiedniej wysokości. W pokoju wydaję się to proste ale wystarczy że sufit jest podwieszany lub wykonany z wątpliwych materiałów (bardzo stare budownictwo). W takich sytuacjach do zawieszenia fotela najlepiej sprawdzi się drewniany stojak.

Za pomocą stojaka można zawiesić różnego rodzaju wiszące meble takie jak fotele hamakowe, krzesła brazylijskie, huśtawki i klasyczne fotele wiszące z drewna rattanu lub wikliny. 

W pokoju i w ogrodzie

Ogromną zaletą stojaków drewnianych jest możliwość cieszenia się z wiszącego mebla przez cały rok. Latem i wiosną idealnie sprawdzi się postawiony w ogrodzie lub na tarasie a w chłodniejsze dni można go przenieść do pokoju lub na balkon. Wszystkie nasze stojaki są poddane profesjonalnej impregnacji, nie trzeba się martwić o ich zniszczenie przez deszcz i inne czynniki zewnętrzne.

Czy Twój fotel będzie pasował do stojaka z naszej oferty?

Najłatwiej jest dopasować fotel hamakowy do stojaka, wystarczy tylko porównać wysokość obu produktów. Fotel hamakowy to materiał powieszony na drewnianym drążku, nie trzeba się martwić że będzie ocierał o stojak.

Inaczej sprawa wygląda w przypadku foteli z drewna czy rattanu, często źle dobrany ociera o konstrukcję stojaka. Jeśli fotel jest z naszej oferty to w karcie produktu zawsze podpowiadamy, które stojaki pasują do danego modelu. Jeśli jednak Twój fotel zakupiony był w innym sklepie to proponujemy kontakt z nami w celu odpowiedniego doboru stojaka.

Stojaki na fotel w miejscach użyteczności publicznej

Stojaki na fotel wiszący sprawdzą się doskonale w różnego rodzaju miejscach publicznych. Coraz częściej można je spotkać w poczekalniach, gabinetach SPA, hotelach i kawiarnianych ogródkach. W ostatnim czasie coraz więcej szkół i uczelni decyduje się na urządzenie strefy relaksu dla swoich uczniów i studentów, odpoczynek w takim miejscu z pewnością wpływa pozytywnie na przyswajanie wiedzy. Centrum handlowe Libero w Katowicach stworzyło niezwykłą strefę Chill Out na Placu Radości, gdzie można odpocząć na niezwykłych fotelach zawieszonych na drewnianych stojakach.