Hamaki z moskitierą

Hamak turystyczny z moskitierą 

Hamaki w zestawie z moskitierą cieszą się bardzo dużą popularnością, nie tylko wśród doświadczonych podróżników ale również wśród amatorów hamakowania. Hamaki najczęściej są używane w okresach wiosennych i letnich, kiedy to najbardziej dokuczają nam owady, nie tylko te bzyczące ale również gryzące, żądlące i kąsające. A jeśli wybierasz się z hamakiem do krajów tropikalnych to moskitiera jest koniecznością, tylko ona ochroni Cię przed ukąszeniami owadów, które często przenoszą groźne choroby.


Jakie hamaki z moskitierą możemy Ci zaoferować?

W ofercie naszego sklepu posiadamy profesjonalne modele zintegrowane z moskitierą, które sprawdzają się na ekstremalnych wyprawach i w turystyce. Zaprojektowane są przez marki specjalizujące się produkcji hamaków, ogromne doświadczenie i ciągłe testowanie pozwala na tworzenie coraz to doskonalszych hamaków z moskitierą. Największą ilością modeli może pochwalić się marka Amazonas słynąca z ultralekkich hamaków turystycznych. Część modeli została dodatkowo zaimpregnowana specjalnym środkiem odstraszającym owady, który skutecznie zniechęca je do siadania na moskitierze. Sama moskitiera została zaprojektowana w taki sposób by móc ją ściągnąć i używać hamaka bez niej, zawieszenie jest również bardzo przemyślane i nie sprawia trudności w użytkowaniu i podczas montażu. Jeśli wybierasz się w regiony gdzie w nocy temperatura drastycznie spada to warto zaopatrzyć się w model z kieszenią na karimatę lub innego rodzaju wkład ocieplający, takie hamaki również posiadamy w ofercie.

Lekki hamak turystyczny z moskitierą

Jeśli wydaje Ci się że taki zestaw bardzo dużo waży to jesteś w błędzie. Dzięki zastosowaniu ultralekkich materiałów waga całości to około 500 gram, w zależności od modelu. Dzięki temu nie obciąży od zbytnio Twojego bagażu, a zdajemy sobie sprawę że waga plecaka jest bardzo istotna. Dodatkowym atutem jest rozmiar po złożeniu, który zajmuje bardzo mało miejsca a zintegrowany pokrowiec pozwala zgrabnie wszystko spakować. Hamaki pomimo małej wagi są bardzo wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne, nie straszny im deszcz czy wiatr.

Dwuosobowy hamak z moskitierą

Podróż z partnerką? Nie ma problemu. W ofercie posiadamy hamaki dla dwojga. 

Bywają takie miejsca gdzie rozłożenie dwóch hamaków w miarę blisko siebie jest niemożliwe a noc spędzona kilkadziesiąt metrów od siebie mija się z przyjemnością. W takich sytuacjach lepiej posiadać hamak 2-osobowy z moskitierą, jest on odpowiednio szeroki i wytrzymały tak by zagwarantować wygodę i bezpieczeństwo.

Ogrodowy hamak z moskitierą

Nie ma nic gorszego od odganiania się od owadów w momencie kiedy zamierzasz się zdrzemnąć. Jeśli w Twoim ogrodzie jest wyjątkowo dużo komarów i różnego rodzaju muszek to dobrym pomysłem będzie zaopatrzyć się w hamak w zestawie z moskitierą. Owszem nie jest on taki piękny jak modele z bawełny zdobione frędzlami ale jest skuteczny i praktyczny.