Hamaki i huśtawki dla dzieci

Fotele wiszące, huśtawki i hamaki dziecięce marki La Siesta i Amazonas wykonane są z ekologicznych, przyjaznych dla delikatnej skóry dziecka materiałów. Każdy produkt jest oznaczony certyfikatem TÜV, a przy ich produkcji priorytetem jest bezpieczeństwo i zdrowie najmłodszych użytkowników.

Niewątpliwą zaletą hamaków i foteli jest to że zajmują miejsce w pokoju dziecka tylko wtedy kiedy są używane a po skończonej zabawie można je zdjąć i spakować w niewielkich rozmiarów pokrowce, lub po prostu zwinąć. A wiosną i latem kiedy pogoda dopisuje dzieci mogą przenieść zabawę do ogrodu lub nawet zabrać hamaki na wakacje.

Zabawa w hamaku lub fotelu wiszącym to naprawdę wielka frajda dla najmłodszych, a przy okazji kształtuje zmysł równowagi i wspomaga rozwój psychoruchowy. Hamaki i huśtawki bardzo często wykorzystywane są w rehabilitacji dzieci po wypadkach i podczas terapii integracji sensorycznej.

Do montażu hamaków i foteli zalecamy użycie markowych zestawów, które posiadają atesty bezpieczeństwa i określona jest jasno ich wytrzymałość. W marketach budowlanych dostępnych jest wiele elementów, których można użyć do montażu, jednak na większości nie jest podana ich wytrzymałość. Bardzo ważny jest również prawidłowy montaż i sprawdzanie stanu zawieszenia przez osobę dorosłą przed pierwszym użyciem i regularne przeglądy w późniejszym czasie.

Hamaki i huśtawki dla dzieci