Hamaki ze stelażem do aranżacji przestrzeni wokół basenu ogrodowego

Aby móc w pełni cieszyć się basenem we własnym ogrodzie należy zadbać o odpowiednią aranżację jego otoczenia. W pierwszej kolejności oczywiście należy przygotować odpowiednią nawierzchnię, najczęściej są to płytki antypoślizgowe, ale można również pokusić się o drewniany taras lub plażę z kamiennego granulatu. Kolejnym krokiem jest urządzenie strefy wypoczynkowej wokół basenu, która pozwoli na relaks po wyjściu z wody. Wszelkiego rodzaju siedziska powinny być odporne na wilgoć i pozbawione grubych poduch, które mogą chłonąć wodę i długo schnąć. 

Doskonałym pomysłem na wygodny mebel przy basenie jest hamak ze stelażem

Po wyjściu z basenu można się położyć lub usiąść w hamaku bez uczucia "siadania na gąbce", jeśli płótno hamaka nie wchłonie całej wilgoci,  to jej nadmiar po prostu spłynie na ziemię. Materiał hamaka dosyć szybko schnie, dzięki temu po kolejnej kąpieli jest szansa na położenie się na suchej powierzchni. Zamiast bawełnianego hamaka ze stelażem można wybrać model wykonany mieszanki poliestru i bawełny,  zagwarantuje to ekspresowe schnięcie i zwiększoną odporność na czynniki panujące na zewnątrz. Stelaże hamakowe są również bardzo odporne na wilgoć i pleśnie, drewniane dzięki impregnacji a metalowe dzięki powłoce proszkowej. Dzięki możliwości wyboru materiału stelaża dopasowanie pozostałych mebli (na przykład stolika) nie powinno sprawić większego problemu. 

Hamak ze stelażem jest wyjątkowo wygodny, w połączeniu z otaczającym go basenem i roślinnością ogrodową można stworzyć idealne miejsce do wypoczynku i spędzania wolnego czasu we własnym ogrodzie.

Comments (0)

No comments at this moment

New comment