Hamaki Koala

Hamaki i krzesła hamakowe Koala

 Produkcja hamaków Koala sięga początku lat 70, kiedy to w Ameryce Południowej i Środkowej spółdzielnie rzemieślnicze rozpoczęły ich produkcję, dzięki artystom którzy posiadali wiedzę i umiejętności na temat ich tworzenia. W Polsce marka Koala pojawiła się kilka lat temu i do dnia dzisiejszego zdobyła już dużą rzeszę zadowolonych klientów.

Podobnie jak inne marki Koala posiada w swojej ofercie nie tylko hamaki, ale również fotele wiszące, leżaki hamakowe, produkty dziecięce, stojaki hamakowe, akcesoria i systemy montażowe.

Produkty wykonane są w większości z bawełny tkanej w sposób tradycyjny. Koala posiada również hamaki wykonane z wełny, których nie znajdziemy w ofercie innych marek.

Hamaki Koala są bardzo wytrzymałe, wygodne i znakomicie prezentują się w modnych aranżacjach wnętrz jak i ogrodów czy tarasów. Dodatkowym atutem może być możliwość doboru poduszek w tym samym kolorze co hamak czy fotel, lub skomponowanie własnej kombinacji dzięki bardzo bogatej ofercie kolorystycznej produktów.