Hamaki Ticket To The Moon

Hamaki podróżne Ticket to the Moon

 Bilet na Księżyc jest oryginalnym producentem hamaków survivalowych z siedzibą w Bali od 1996 roku. Jako firma etyczna uważa że jest bardziej jak jakiś rodzaj plemienia, a nie tylko biznesem: nie tylko rozwija i tworzy innowacyjne i użyteczne produkty, ale także promuje różne sposoby życia. Jest producentem niezwykłych hamaków dla marzycieli na całym świecie!

 

Zapewnia bezpieczne, wygodne i wysokiej jakości produkty

Ponieważ są oryginalnymi wynalazcami i producentami hamaków kempingowych, dają Ci najlepsze produkty, zawierające interesujące Cię cechy. Cała gama produktów TTTM wykonywana jest ręcznie przez zespół wykwalifikowanych rzemieślników w fabryce na Bali, z najwyższej jakości tkaniny nylonowej (spadochronowej), pochodzenia lokalnego. Każdy produkt jest testowany w ekstremalnych warunkach i przechodzi surowe testy kontroli jakości przed opuszczeniem fabryki. Gwarancja producenta obejmuje wszelkie wady wykonania i materiału dotyczące produktów Ticket To The Moon.

Materiały TTTM są trwałe, elastyczne, oddychające, odporne na pleśń i przyjazne dla skóry (OEKO-TEX® Standard 100). Hamaki dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach, a każdy z nich posiada dołączoną torebkę ułatwiającą podróżowanie. Dołącz do plemienia Hammock!

 

Lekki, zwarty i trwały

Hamak jest dostarczany w kompaktowym worku, co czyni go idealnym jako łóżko podróżne i jest idealnym rozwiązaniem podczas snu lub wędrówek.

Oryginalny system montażowy TTTM przy użyciu nierdzewnych haczyków i lin morskich jest najłatwiejszym i najbezpieczniejszym dostępnym na rynku. Innym wygodnym sposobem na zawieszenie hamaka jest użycie wysokiej jakości karabinków i pasków przyjaznych dla drzewa. Z biegiem lat firma TTTM opracowała kompletną gamę hamaków, akcesoriów do hamaków, takich jak Tarp, Moskitnica 360 i Carabiner oraz wiele innych produktów związanych z stylem życia, takich jak Krzesło Księżycowe, Kałamarnica, Kieszeń Frisbee i słynne Torby Ekologiczne. Wysokiej jakości materiał i wykończenie ręczne sprawiają, że wszystkie produkty TTTM są odpowiednie do podróży i codziennego użytku.

 

"

Bilet na Księżyc i Społeczna Odpowiedzialność Firmowa

Ważne jest, abyśmy oferowali oryginalne produkty, z których korzystasz, ale także chcemy zwiększyć świadomość na temat większych globalnych wyzwań, takich jak kwestie zrównoważonego rozwoju i sprawiedliwego handlu, przy jednoczesnym poszanowaniu lokalnych struktur społecznych i kultury indonezyjskiej.

W TTTM nie ma absolutnie pracy dzieci. Nasze uczciwe, humanitarne i sprawiedliwe wartości korporacyjne oznaczają, że wszyscy pracownicy mają zapewnione odpowiednie warunki pracy z ubezpieczeniem społecznym, emeryturą i podstawowym wynagrodzeniem znacznie wyższym niż minimalne. Pracują tylko pięć i pół godzin dziennie, tworząc naszą firmę z dala od innych i łącząc pracowników w wyjątkową społeczność. Od czasu utworzenia firmy TTTM w 1996 r. nikt nigdy nie opuścił firmy pomimo prób kopiowania, aby ich zwabić.

 

Minimalizowanie naszego śladu korporacyjnego

Korzystając z lokalnych materiałów i inwestując w innowacyjne metody recyklingu, chcemy mieć wpływ na środowisko. Każda część tkaniny pozostała po przetworzeniu unikalnych produktów została wykorzystana na nowe produkty, takie jak ekologiczne torby i plecaki. Nasze ciągłe zapotrzebowanie na zminimalizowanie odpadów spowodowało motto: "Nie. Nie ma plastikowych toreb! Uważamy że nic nie jest do wyrzucenia!

 

Fundacja TTTM

Fundacja "Ticket to The Moon" została utworzona aktem notarialnym w 2009 roku. Naszym głównym celem jest wspieranie plemienia Sumbanese Kodi we wschodniej Indonezji. Opracowaliśmy programy pomocy zdrowotnej, edukacyjnej, kulturalnej i rozwojowej, i dotychczas pomyślnie pomagaliśmy społeczności lokalnej w budowie nowej infrastruktury i obiektów edukacyjnych, programach zapobiegania malarii oraz dostępowi do czystej wody.

"