Fotel hamakowy Knit

Większość foteli hamakowych posiada wielokolorowy pasiasty materiał, który pasuje raczej do ogrodu lub pokoju dziecięcego. Do aranżacji domów lub mieszkań zdecydowanie chętniej wybierane są te jednokolorowe, których wybór jest znacznie uboższy, wśród nich dominują kolory w odcieniach brązu i bieli. No własnie odcienie bieli, najczęściej jest to kolor ecru lub naturalny (niewybielana bawełna) ale tylko jeden fotel jest naprawdę biały i dziś pragniemy Wam go zaprezentować.

Jest to fotel hamakowy Knit Medium marki Hamaca.

Kolumbijski fotel Knit został wykonany z drewnianego drążka i gatunkowej bawełny, która jest bardzo miła w dotyku. Materiał dodatkowo posiada delikatne wzory a jego brzegi i sznury zostały wzmocnione. Wytrzymuje on obciążenie 130 kilogramów i został przez producenta zakwalifikowany do kategorii foteli jednoosobowych. Jego konstrukcja nie różni się znacząco od innych modeli, to co go wyróżnia to właśnie śnieżno biały kolor. Kolor biały jest ponadczasowy i bardzo uniwersalny, a jego trend w aranżacji wnętrz wciąż trwa i nie zapowiada się żeby szybko minął. Biel doskonale komponuje się z innymi kolorami, fotel ten będzie więc również idealnym dodatkiem, który przełamie aranżacje zdominowane przez inne kolory. Uspokajająca biel fotela będzie zaproszeniem do relaksu i wypoczynku po aktywnie spędzonym dniu, bujając się nad podłogą przy ulubionej muzyce lub ciekawej książce. Wiszący fotel hamakowy Knit dzięki swojej barwie odnajdzie się idealnie w każdego rodzaju aranżacjach, ale przede wszystkim w tych w stylu skandynawskim, prowansalskim i vintage. Ciekawie podkreśli wypoczynkowy charakter pokoju lub salonu, gdzie stworzy przytulną i bezpieczną atmosferę.

fotel hamakowy biały

biały fotel hamakowy

hamak jasny kolor

Dla zainteresowanych zakupem fotela hamakowego Knit przygotowaliśmy specjalną ofertę. Niestety producent nie zadbał o zdjęcia fotela w aranżacjach mieszkań i domów. Dlatego wszyscy klienci którzy zadeklarują przesłanie nam zdjęć ze swoich aranżacji z użyciem fotela Knit, otrzymają rabat w wysokości 10%. Zdjęcia zostaną udostępnione w naszym sklepie.

Zapraszamy do zakupu

Fotel hamakowy

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz