Krzesła hamakowe

Krzesła hamakowe zmienią świat! "To jakieś żarty!"powiedzą pesymiści. "To nie żarty!" Pozwól nam wyjaśnić, a może zgodzisz się z nami.

Naszym założeniem jest to, że kiedy dajesz komuś fotel hamakowy, dajesz mu dar relaksu. Słusznie?

Z kolei zrelaksowana osoba jest darem dla świata, czyż nie? Zastanów się o ile przyjemniejszy byłby świat, gdyby wszyscy byli zrelaksowani: taksówkarz, którego przypadkowo stuknąłeś w korku; szef który zastanawia się kiedy skończysz spóźniony projekt; ludzie czekający w dużej kolejce w sklepie. Są zrelaksowani i uśmiechnięci, pełni zachęt, a nie krytyki. Oni zmieniają świat!

Czy możemy zaproponować Ci najpierw skorzystanie z krzesła hamakowego? Naprawdę to jest relaksujące! Wracamy do tego ze słynnym cytatem: "Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie".

Relaks zaczyna się od Ciebie!

Fotele hamakowe dają Ci takie samo komfortowe odczucie jak pełnowymiarowy hamak, ale w bardziej wyprostowanej, siedzącej pozycji. Podczas gdy obie konstrukcje mają swoje zalety, istnieją pewne sytuacje w których fotel sprawdza się lepiej:

1. Nie masz miejsca na klasyczny hamak Brak miejsca; nie ma problemu. Krzesła hamakowe idealnie nadają się na taras, ganek, małe patio, balkon, do sypialni lub do zawieszenia na niedużym drzewie w cieniu. Pomyśl o możliwościach. Niesamowite.

2. Jesteś rodzicem małych dzieci Czy zauważyłeś kiedyś jak szeryf w westernach siedzi plecami do rogu, żeby mógł widzieć wszystko co dzieje się wokół niego? Cóż, Ty tez jesteś szeryfem w swoim domu i masz potencjalnych łobuzów, na których musisz mieć oko.

3. Masz dziecko ze specjalnymi potrzebami To dobre wieści, które mogą zmienić świat kogoś, kogo kochasz! Zarówno tradycyjne hamaki, jak i fotele hamakowe są skutecznie wykorzystywane jako narzędzie w leczeniu dzieci i młodzieży o specjalnych potrzebach, w tym autyzmu, w którym brak równowagi mózgu wpływa zarówno na mózg, jak i na ciało. Jeden z wiodących ekspertów mówi: "Duża część terapii zajęciowej na rzecz autyzmu koncentruje się na integracji sensorycznej, a jednym z najlepszych narzędzi jest huśtawka i hamak"

4. Są uniwersalnym prezentem Oto zwycięska kombinacja: Większość ludzi posiada ma fotela hamakowego ale chcieliby mieć prezent, który pomoże im się zrelaksować. Znajdź pożądanie, spełnij je i bądź naprawdę ceniony! Taki fotel to doskonały prezent na prawie każdą okazję: Święta, Dzień Matki, Dzień Ojca, urodziny ale przede wszystkim na parapetówkę!

5. Łatwy montaż Nie potrzebni są do tego żaden fachowcy czy złota rączka. Możesz to zrobić sam! Sufit, gałąź drzewa, legar werandy i lub stojak hamakowy w połączeniu z zestawem montażowym, to wszystko czego potrzebujesz do zawieszenia fotela.

Naszym celem było pokazanie potencjału krzesła hamakowego do podnoszenia ciała i ducha 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

Życie jest wtedy bardziej relaksujące!

Przekonajcie się!

fotele krzesła hamakowe

Jeśli chcecie stać się bardziej zrelaksowani lub podarować relaks komuś bliskiemu, to zapraszamy do naszego sklepu, w którym można kupić najlepsze krzesła i fotela hamakowe, które zmieniają świat :)