Fotel hamakowy dla mamy i dziecka

Wysłane przez: Sklep Hammock.pl W: Blog o hamakach. Na: wtorek, listopad 28, 2017 Komentarz: 0 Trafienie: 2452

Fotel hamakowy do karmienia piersią i nie tylko...

Fotel hamakowy nie tylko odnajdzie się w roli mebla wypoczynkowego, doskonale sprawdzi się również jako fotel dla matki karmiącej. Karmienie niemowlaka piersią bywa dla większości mam męczące i wyczerpujące ze względu na brak możliwości przyjęcia odpowiedniej pozycji. Niemowlę również potrzebuję odpowiedniego ułożenia względem piersi matki, oboje muszą ze sobą współgrać aby karmienie przebiegało bez stresu i w ogóle się udało. Oczywiście jest wiele innych czynników wpływających na taką współpracę, ale niewątpliwie jedną z ważniejszych jest pozycja matki i dziecka. Konstrukcja fotela hamakowego pozwala na przyjęcie naturalnej, niczym nie skrępowanej pozycji na wpół leżącej lub siedzącej, materiał idealnie dopasowuje się do kształtu sylwetki. Jeśli mama jest odprężona i zrelaksowana to już połowa sukcesu, a i niemowlakowi nie udzieli się wtedy zły humor i napięcie. W fotelu hamakowym wygodne ułożenie podczas karmienia jest o wiele prostsze niż w przypadku klasycznego fotela lub kanapy, w Ameryce Łacińskiej jest to sprawdzony sposób od setek lat.

Nie tylko podczas laktacji! Mamy nie karmiące lub te które już skończyły mogą również wykorzystać fotel do usypiania dziecka, delikatne bujanie i bliskość rodzica to doskonały sposób. Bujanie stymuluje zmysł równowagi i wspomaga rozwój psychoruchowy już od pierwszych miesięcy życia. A jak tylko dziecko dorośnie może wykorzystać fotel jako domową huśtawkę a może nawet tata się skusi.

W ofercie można znaleźć modele wykonane z niefarbowanej ekologicznej bawełny, które są przyjazne dla skóry i nie wywołują uczuleń i wysypek.

Drogie Mamy mam nadzieję że spis ten zachęci Was do zakupu i będziecie z niego w 100% zadowolone.

Fotel hamakowy do karmienia

Fotel hamakowy dla mamy i dziecka

Fotel hamakowy w domu

Fotel hamakowy modesta

Karmienie w fotelu

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą foteli hamakowych

Komentarze

Zostaw komentarz