Salvador to jeden z większych stojaków do zawieszenia hamaków rodzinnych. Wykonany ze specjalnie zaimpregnowanego drewna, które jest odporne na wpływ czynników zewnętrznych. Stojak ten zastąpi tradycyjne zawieszenie hamaka pomiędzy drzewami w ogrodach gdzie brakuje drzew lub są w niekorzystnych odległościach.

1 485,00 zł

Solidny stelaż na hamak jednoosobowy wykonany z impregnowanego drzewa świerkowego. Stojak Aztek posiada stabilna konstrukcję składającą się pięciu łuków, które dają się bardzo szybko rozłożyć i zdemontować. Stojak sprawdzi się przede wszystkim w ogrodzie, na tarasie i przy basenie.

1 099,00 zł

Stojak na hamak Eldorado został wykonany aż z ośmiu łuków, które zwiększają stabilność i wytrzymałość konstrukcji. Zaimpregnowane drewno świerkowe o oliwkowym odcieniu jest odporne na czynniki zewnętrzne takie jak deszcz, słońce i wiatr. Stojak wraz z hamakiem dopełnią modną aranżację ogrodu, tarasu czy przestrzeni wokół domu lub basenu.

1 879,00 zł

Stojak Columbia do powieszenia hamaka dwuosobowego. Stojak posiada bardzo stabilną konstrukcję, która jest odporna na promienie UV i wilgoć. Columbia to idealne rozwiązanie dla osób nie posiadających w ogrodzie drzew.

1 319,00 zł

Stojak na hamak Tres został wykonany z egzotycznego drewna Tauari (Brazylijski Dąb), które posiada specyficzny zapach podobny do oleju lnianego. Stojak pozwoli na wypoczynek w dowolnym miejscu w ogrodzie, nie wymuszonym umiejscowieniem drzew.

1 274,00 zł

Markowy stojak na hamak Family Stand wykonany ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo. Stojak posiada regulację długości i wysokości, dzięki czemu będzie pasował do różnej wielkości hamaków. Stojak ten pozwoli wygodnie odpocząć w dowolnym miejscu w ogrodzie lub przy basenie.

1 018,00 zł

Stelaż hamakowy Advant Vario wykonany został z wytrzymałej stali nierdzewnej malowanej metodą proszkową. Konstrukcja stojaka jest bardzo stabilna i z pewnością posłuży długie lata w ogrodzie lub przy basenie.

558,00 zł

Uniwersalny stelaż na hamak Universal Delux posiada regulację wysokości i długości, dzięki temu pasuje do różnego rodzaju hamaków. Stojak wykonany został z malowanej proszkowo stali nierdzewnej, która jest odporna na czynniki zewnętrzne i wilgoć.

865,00 zł

Biały stelaż do zawieszenia hamaków Universal Jobek wykonany z malowanej proszkowo stali nierdzewnej z ocynkowanymi elementami mocującymi. Stojak z łatwością da się przenosić, dzięki czemu można dowolnie zmieniać miejsce wypoczynku.

660,00 zł

Ogrodowy stojak do zawieszenia hamaka wykonany ze stali odpornej na wilgoć i czynniki zewnętrzne, całość zabezpieczona specjalną powłoką RockStone, która zabezpiecza powierzchnię stojaka przed zarysowaniami. Stelaż posiada regulowaną długość, będzie więc odpowiedni do hamaków o różnych rozmiarach.

499,00 zł

Duży stojak na hamak Sumo Grande marki Amazonas o dopuszczalnym obciążeniu aż do 200 kg. Stelaż posiada powłokę RockStone odporną na wodę i zarysowania, posłuży więc długie lata zachowując nienaganny wygląd. Stojak sprawdzi się wszędzie tam gdzie brakuje drzew lub innych elementów do zawieszenia hamaka, będzie również idealny dla osób lubiących zmieniać...

699,00 zł

Stojak Madera Amazonas idealnie sprawdzi się do zawieszenia hamaka gdy brakuje z jednej strony elementu mocującego. Posiadając ten stojak i trochę wyobraźni znajdziesz niemal wszędzie miejsce do odpoczynku w hamaku. Konstrukcja została wykonana z impregnowanego drewna o masie 4 kg.

249,00 zł

Stojak hamakowy Doub wyróżnia się konstrukcją wykonaną z dwóch łuków, które zwiększają jego stabilność i wytrzymałość ale również sprawiają że konstrukcja wygląda bardzo ciekawie. Stelaż wykonany został z impregnowanego drewna świerkowego i wytrzymuje obciążenie 140 kg. Hamak w komplecie z tym stojakiem z pewnością upiększy aranżacje ogrodu i przestrzeni...

1 179,00 zł

Drewniany stelaż Alice do zawieszenia hamaków jednoosobowych o maksymalnym obciążeniu do 110 kg. Konstrukcja została wykonana z drewna świerkowego klejonego warstwowo i dodatkowo zaimpregnowana w celu zwiększenia żywotności i odporności na warunki atmosferyczne. Stelaż idealnie sprawdzi się w ogrodzie, przy basenie lub na dużym tarasie.

749,00 zł

Stojak Average do zawieszenia hamaków o dopuszczalnym obciążeniu do 110 kg. Konstrukcja została wykonana z drewna świerkowego, które dzięki impregnacji jest odporne na warunki pogodowe i posłuży długie lata zachowując swoją wytrzymałość. Stojak ten ładnie zaprezentuje się w ogrodzie, współgrając z naturalnym otoczeniem.

799,00 zł

Drewniany stojak Canoa do zawieszenia hamaków jednoosobowych o dopuszczalnym obciążeniu nie przekraczającym 120 kg. Sojak ten został wykonany ze skandynawskiego świerku z certyfikatem FSC, zaimpregnowanego w taki sposób by mógł bez obawy o jego zniszczenie przebywać na zewnątrz przez cały sezon. Canoa marki La Siesta doskonale sprawdzi się w ogrodzie lub...

1 099,00 zł

Stojak hamakowy Canoa marki La Siesta do zawieszenia hamaków dwuosobowych o dopuszczalnym obciążeniu do 160 kg. Stojak ten został wykonany z certyfikowanego drewna świerku skandynawskiego i jest odporny na wilgoć i czynniki zewnętrzne, może zatem bez problemu pozostać na zewnątrz wiosną i latem.

1 299,00 zł

Duży stojak Canoa La Siesta do zawieszenia hamaków rodzinnych. Bardzo stabilna konstrukcja stojaka została wykonana z impregnowanego drewna świerku skandynawskiego i wytrzymuje obciążenia aż 200 kg. Stojak sprawdzi się w szczególności w ogrodzie gdzie nie ma możliwości zawieszenia hamaka pomiędzy drzewami.

1 739,00 zł

Duży stojak na hamak wykonany z impregnowanego drewna świerkowego. Stworzony dla osób ceniących sobie wygodę użytkowania, stojak można postawić w dowolnym miejscu w ogrodzie lub przy basenie. Ze względu na swoje wymiary i obciążenie maksymalne, stojak ten będzie idealny do zawieszenia hamaków dwuosobowych.

879,00 zł

Stojak na hamak ogrodowy Basic wykonany z impregnowanego drewna klejonego warstwowo. Stojak ten wraz z zawieszonym hamakiem będzie ładną ozdobą ogrodu i stworzy w nim ciekawe miejsce przeznaczone na relaks i zabawę. Stelaż ze względu na swoje dopuszczalne obciążenie przeznaczony jest do hamaków jednoosobowych lub o podobnej wytrzymałości.

499,00 zł

Regulowany stojak Mediterraneo do zawieszenia hamaków o dopuszczalnej wadze nie przekraczającej 120 kg. Hamak ma regulowaną długość i wysokość, dzięki temu można na nim zawiesić hamaki o różnej długości. Stojak posiada stabilną i wytrzymałą konstrukcje ze stali malowanej proszkowo. Idealnie sprawdzi się w ogrodzie lub przy basenie.

819,00 zł

Nautico La Siesta to stojak idealny do zawieszenia bardzo dużych hamaków rodzinnych. Wykonany został ze stali malowanej metodą proszkową, dzięki temu jest bardzo odporny a jego powierzchnia łatwa w pielęgnacji. Stelaż posiada system PlugTube, który pozwala na szybki montaż i demontaż bez użycia narzędzi i śrub. Nautico sprawdzi się przede wszystkim w...

799,00 zł

Stalowy stojak Océano do hamaków z drążkiem o maksymalnym obciążeniu do 160 kg. Stelaż ten jest bardzo stabilny i posiada zintegrowany system zawieszenia i napięcia hamaka. Sprawdzi się wszędzie tam gdzie nie ma możliwości zawieszenia hamaka na drzewie lub innej konstrukcji.

819,00 zł

Stalowy stojak Neptuno La Siesta do zawieszenia hamaków jednoosobowych, których maksymalne obciążenie nie przekracza 120 kg. Stelaż ten dzięki systemowi PlugTube jest bardzo łatwy i szybki w montażu, bez użycia śrub.

599,00 zł 619,00 zł

Przenośny stojak hamakowy Neptuno marki La Siesta wykonany został ze stali malowanej metodą proszkową. Stojak w prosty sposób można złożyć i rozłożyć bez użycia śrub, dzięki systemowi PlugTube. Dedykowany jest do zawieszenia hamaków dwuosobowych o maksymalnym obciążeniu do 160 kg.

739,00 zł
Showing 1 - 25 of 25 items