Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Close

Lista produktów producenta: Hamaki Koala

Hamaki Koala


 Produkcja hamaków Koala sięga początku lat 70, kiedy to w Ameryce Południowej i Środkowej spółdzielnie rzemieślnicze rozpoczęły ich produkcję, dzięki artystom którzy posiadali wiedzę i umiejętności na temat ich tworzenia. W Polsce marka Koala pojawiła się kilka lat temu i do dnia dzisiejszego zdobyła już dużą rzeszę zadowolonych klientów.


Podobnie jak inne marki Koala posiada w swojej ofercie nie tylko hamaki, ale również fotele wiszące, leżaki hamakowe, produkty dziecięce, stojaki hamakowe, akcesoria i systemy montażowe.


Produkty wykonane są w większości z bawełny tkanej w sposób tradycyjny. Koala posiada również hamaki wykonane z wełny, których nie znajdziemy w ofercie innych marek.


Hamaki Koala są bardzo wytrzymałe, wygodne i znakomicie prezentują się w modnych aranżacjach wnętrz jak i ogrodów czy tarasów. Dodatkowym atutem może być możliwość doboru poduszek w tym samym kolorze co hamak czy fotel, lub skomponowanie własnej kombinacji dzięki bardzo bogatej ofercie kolorystycznej produktów.