Hamak z drążkiem Aruba marki Jobek dostępny w kilku ślicznych kolorach. Wykonany z materiału JobekCord, który jest odporny na warunki pogodowe, rozdarcia i zmechacenia. Ze względu na swoje właściwości sprawdzi się doskonale jako wypoczynkowy mebel w ogrodzie lub na tarasie.

618,86 zł 638,00 zł -3%

Ogrodowy hamak z drążkiem Classic XXL to produkt niezwykle wytrzymały i odporny nie warunki atmosferyczne, promienie słoneczne i utratę kolorów. Duże wymiary materiału i obciążenie aż do 160 kg pozwolą na użytkowanie hamaka przez dwie dorosłe osoby. Hamak dostępny tylko na zamówienie. Czas realizacji wynosi od 2 do 3 tygodni.

740,11 zł 763,00 zł -3%

Hamak Miss Brasil marki Jobek wykonany został z drewnianych drążków i tkaniny JobekCord, która jest niezwykle wytrzymała i odporna na warunki atmosferyczne. Hamak sprawdzi się przede wszystkim jako mebel ogrodowy, zawieszony pomiędzy drzewami lub na stojaku. Dostępny w kilku ciekawych kolorach.

416,13 zł 429,00 zł -3%

Ogrodowy hamak z drążkiem Crolina wykonany został z tkaniny JobekCord, która cechuje się bardzo dużą odpornością na wpływ warunków atmosferycznych, takich jak deszcz, słońca wiatr czy nawet mróz. Hamak ten bez obawy może być pozostawiony na zewnątrz w każdą pogodę, nie naruszy to struktury materiału i kolorów. Ze względu na swoje właściwości, polecany do...

1 214,40 zł 1 518,00 zł -20%
Showing 1 - 4 of 4 items