Lista produktów producenta Hamaki Ticket To The Moon

Hamaki Ticket to the Moon


 Bilet na Księżyc jest oryginalnym producentem hamaków survivalowych z siedzibą w Bali od 1996 roku. Jako firma etyczna uważa że jest bardziej jak jakiś rodzaj plemienia, a nie tylko biznesem: nie tylko rozwija i tworzy innowacyjne i użyteczne produkty, ale także promuje różne sposoby życia. Jest producentem niezwykłych hamaków dla marzycieli na całym świecie!


 


Zapewnia bezpieczne, wygodne i wysokiej jakości produkty


Ponieważ są oryginalnymi wynalazcami i producentami hamaków kempingowych, dają Ci najlepsze produkty, zawierające interesujące Cię cechy. Cała gama produktów TTTM wykonywana jest ręcznie przez zespół wykwalifikowanych rzemieślników w fabryce na Bali, z najwyższej jakości tkaniny nylonowej (spadochronowej), pochodzenia lokalnego. Każdy produkt jest testowany w ekstremalnych warunkach i przechodzi surowe testy kontroli jakości przed opuszczeniem fabryki. Gwarancja producenta obejmuje wszelkie wady wykonania i materiału dotyczące produktów Ticket To The Moon.


Materiały TTTM są trwałe, elastyczne, oddychające, odporne na pleśń i przyjazne dla skóry (OEKO-TEX® Standard 100). Hamaki dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach, a każdy z nich posiada dołączoną torebkę ułatwiającą podróżowanie. Dołącz do plemienia Hammock!


 


Lekki, zwarty i trwały


Hamak jest dostarczany w kompaktowym worku, co czyni go idealnym jako łóżko podróżne i jest idealnym rozwiązaniem podczas snu lub wędrówek.


Oryginalny system montażowy TTTM przy użyciu nierdzewnych haczyków i lin morskich jest najłatwiejszym i najbezpieczniejszym dostępnym na rynku. Innym wygodnym sposobem na zawieszenie hamaka jest użycie wysokiej jakości karabinków i pasków przyjaznych dla drzewa. Z biegiem lat firma TTTM opracowała kompletną gamę hamaków, akcesoriów do hamaków, takich jak Tarp, Moskitnica 360 i Carabiner oraz wiele innych produktów związanych z stylem życia, takich jak Krzesło Księżycowe, Kałamarnica, Kieszeń Frisbee i słynne Torby Ekologiczne. Wysokiej jakości materiał i wykończenie ręczne sprawiają, że wszystkie produkty TTTM są odpowiednie do podróży i codziennego użytku.


 


"


Bilet na Księżyc i Społeczna Odpowiedzialność Firmowa


Ważne jest, abyśmy oferowali oryginalne produkty, z których korzystasz, ale także chcemy zwiększyć świadomość na temat większych globalnych wyzwań, takich jak kwestie zrównoważonego rozwoju i sprawiedliwego handlu, przy jednoczesnym poszanowaniu lokalnych struktur społecznych i kultury indonezyjskiej.


W TTTM nie ma absolutnie pracy dzieci. Nasze uczciwe, humanitarne i sprawiedliwe wartości korporacyjne oznaczają, że wszyscy pracownicy mają zapewnione odpowiednie warunki pracy z ubezpieczeniem społecznym, emeryturą i podstawowym wynagrodzeniem znacznie wyższym niż minimalne. Pracują tylko pięć i pół godzin dziennie, tworząc naszą firmę z dala od innych i łącząc pracowników w wyjątkową społeczność. Od czasu utworzenia firmy TTTM w 1996 r. nikt nigdy nie opuścił firmy pomimo prób kopiowania, aby ich zwabić.


 


Minimalizowanie naszego śladu korporacyjnego


Korzystając z lokalnych materiałów i inwestując w innowacyjne metody recyklingu, chcemy mieć wpływ na środowisko. Każda część tkaniny pozostała po przetworzeniu unikalnych produktów została wykorzystana na nowe produkty, takie jak ekologiczne torby i plecaki. Nasze ciągłe zapotrzebowanie na zminimalizowanie odpadów spowodowało motto: "Nie. Nie ma plastikowych toreb! Uważamy że nic nie jest do wyrzucenia!


 


Fundacja TTTM


Fundacja "Ticket to The Moon" została utworzona aktem notarialnym w 2009 roku. Naszym głównym celem jest wspieranie plemienia Sumbanese Kodi we wschodniej Indonezji. Opracowaliśmy programy pomocy zdrowotnej, edukacyjnej, kulturalnej i rozwojowej, i dotychczas pomyślnie pomagaliśmy społeczności lokalnej w budowie nowej infrastruktury i obiektów edukacyjnych, programach zapobiegania malarii oraz dostępowi do czystej wody.


"

Księżycowy fotel wiszący Moonchair to ciekawa alternatywa dla hamaków turystycznych, doskonale sprawdzi się w ciężkich warunkach. Fotel jest ultralekki, szybkoschnący i odporny na zaplamienia a dodatkowo chroni przed wiatrem i owadami. Polecany również do użytkowania w ogrodzie lub na balkonie.

359,00 zł

Turystyczny hamak THC-1 przeznaczony do użytkowania przez jedną dorosłą osobę, wytrzyma aż 200 kg obciążenia. Hamak chroni przed wiatrem, insektami i wilgocią. Wykonany został z materiału używanego w spadochroniarstwie, przyjaznego dla skóry, oddychającego i odpornego na utratę koloru. Polecany osobą aktywnie spędzającym czas wolny i miłośnikom wypraw...

215,00 zł

Hamak turystyczny THC-2 to bliźniaczy model THC-1, w którym zmianie uległ tylko design kolorystyczny. Sprawdzony model marki Ticket to the Moon sprosta nawet najbardziej wymagającym miłośnikom wypraw survivalowych. Bardzo wytrzymały i odporny na warunki pogodowe, ochroni przed wiatrem, wilgocią i owadami, dzięki wykorzystaniu materiału spadochronowego.

244,00 zł

Hamak turystyczny THD marki Ticket to the Moon przeznaczony głównie na wymagające wyprawy i wypady do lasu lub w góry. Ten survivalowy hamak pomieści bez problemu dwie dorosłe osoby, i pozwoli na wypoczynek lub sen z dala od wilgoci i zimnego podłoża. Niska waga i wygodny pokrowiec małych wymiarów sprawiają że można go spakować nawet do małego bagażu.

279,00 zł

THK to jeden z większych hamaków turystycznych dostępnych na rynku, marka Ticket to the Moon postarała się o to aby cała rodzina zmieściła się w nim jednocześnie. Hamak ten jak przystało na produkty survivalowe, jest niezwykle odporny na rozdarcia i warunki pogodowe oraz chroni użytkowników przed wilgocią i owadami żyjącymi na ziemi. Sprawdzi się na...

379,00 zł

Lina montażowa marki Ticket to the Moon do zawieszenia hamaka, fotela hamakowego lub huśtawki dla dzieci.

29,00 zł

Długa lina montażowa do montażu foteli hamakowych, hamaków i huśtawek dziecięcych.

39,00 zł
Showing 1 - 7 of 7 items